RETRO.
w ramach niedawno złożonej obietnicy- niespodzianki, ośmielam się przedstawić nowy kokowy cykl:jest on symboliczną nostalgią za dzieciństwem, powrotem do praskich korzeni i jednocześnie hołdem dla współczesnego dizajnu, którego rozwój z pewnością nie byłby możliwy bez naklejek z bravo i klejów brokatowych.
dzisiejszy odcinek sponsoruje literka P jak PRZEPYCH i Ś jak ŚWINIA
kochane pamiętniczki będą pokazywały się raz na jakiś czas, dopóki się chłopaki nie skończą.


powyższy wpis jest doskonałą odpowiedzią na pytanie czy powinna istnieć architektura graficzna. wykonała go dla mnie Karola Grudzińska z użyciem wyżej nadmienionych klejów brokatowych. narysowała też dla mnie świnkę. ten rysunek zdecydowanie sponsorowała literka P.
Sponsor- Literka Ś
w tym wpisie pamiętnikowym mamy do czynienia z niebywałym rozplanowaniem terenu, delikatnym szkicem, odrobinką wazelinki i świnki. co ciekawe to już drugi wpis z dedykacją dla mnie ze świnią w tle...hm...przypadek? :]
koniec odcinka pierwszego ale ciąg dalszy nastąpi!

KARTON.
Krótką, a(r)cz treściwą relację z premiery/promocji nowego cartoonowego komiks magazynu wyrzeźbił Motyw (mi) drogi. Tam też można obczaić moje mini fotostory z przyjęcia. nie wykluczam, iż kiedyś pokuszę się o wrzucenie tu kilku zdań w tej zacnej sprawie. pozdrawiam Wszystkich Polaków i innych miłych ludzi, którzy przyszli do Kawangardy i zakupili Karton.

całuski z makiem kluski,

koka- właścicielka najbardziej brokatowych pamiętników w tym mieście(?).
Name:

Komentarze:

30.09.2009, 15:48 :: 89.79.170.120
a.
Będzie, będzie, będzie!

30.09.2009, 10:05 :: 83.31.171.17
koka
mój pies wabi się Berek- serioza :)

będzie Arczu w Łodzi?

29.09.2009, 15:15 :: 89.79.170.120
a.
Berek!