słabo i mdło czyli o tym, jak MPO na śmietnik szło.


i właściwie dobrze, bo po trzech numerach generalnie tam powinno iść.
dla niezorientowanych to Miejska Powieść Odcinkowa . dostępna w rewirach: Kraków, Bytom, Wrocław i Warszawa. 

takie dwu kartkowe, "dwulicowe" pisemko, którego jedno lico wypełniają opowieści (drastycznych treści )młodych "dramaturgów"(no bo to chyba tylko dramatem można nazwać taką twórczość...), a drugie (dzięki Bogu Panu) komiksowe historyjki.
z założenia fascynująca i pomysłowa zabawa, angażująca potencjalnego czytelnika do biegania po mieście/miastach i szukania kolejnego numeru MPO. przez dwanaście kolejnych poniedziałków dodam.
w moim przypadku skończyło się na trzecim poniedziałku i to prawdopodobnie tylko dlatego, że komiks Adlera Roberta do scenariusza mojego Sztybora drukiem wydany został dopiero w trzecim odcinku. nie będę pisała, że super, bo kto czytał, ten wie.

chociaż może jednak napiszę, że super. ale tylko komiksowo. w odcinku 1 poczęstował swoją kreską Ostrowski Krzysztof i jak to koka- wciągnęłam.
potem(odcinek 2) pokazał klasę Pastuszka "Asu" Tomasz . z tego miejsca dodam, że jestem wielką fanką Tomasza. zarówno merytorycznie jak i estetycznie- Asu, wirtualna piona.
i odcinek 3 (jak zaobserwował bystry czytelnik) wyżej wymienionych autorów także z klasą.
dobrego słuchu nie mam, więc dawno nie słyszałam o Adlerze Robercie, także tym bardziej cieszę się, że współautor kultowych już 48 stron przypomina o sobie.

no cóż. nie wiem czy mogę pojechać po pierwszym i drugim odcinku historii pisanej...chociaż gdybym miała paszport (choćby) Polityki po "takim" tekście nie wahałabym się nawet "wy"jechać.
nieważne. nie mam, więc sobie nie pojeżdżę.

pochwalę za to progres jakości treści w trzecim odcinku-kolejna wirtualna piona leci do Jacka Dehnela, który pisząc kontynuację dwu poprzednich gniotów zadanie miał niełatwe, a podołał. także gratuluję.
efekt jest taki, że czwarty odcinek przegapiłam. jest na stronce ha!art'u ale nie wiem czy siły i zdrowia na obczajkę wystarczy. no to dziewczyny i chłopaki, to była opowieść jak to słabo i mdło MPO na śmietnik szło, a raczej szła, bo to dziewczyna.
dziewczyna bez zęba na przedzie.Name:

Komentarze:

31.08.2009, 17:07 :: 85.222.120.65
asu
baaardzo spóźniona wirtualna piona - oddaję - i wracam do kąta się rumienić dalej :)

24.02.2009, 22:38 :: 82.210.129.40
Maped
A ja polecam wam o taki magic shit stuff download log serwer ftp co ma klasę, super mix i turbo ptyś z pomarańczowym ogonkiem typu mega hit jazda jazzy bęc serwerek co się aż jeży do życia...
To znaczy... wyszukałem:
www.nowyteatr.org/resources/files_to_download/mpo/ - tutaj można cały ten seks analny(mpo) ściągnąć.

Się zgadzam co do zaistnienia tegoż Urządzenia Do Czytania. Analne.

Całuję palce!

12.02.2009, 21:36 :: 83.24.87.25
koka
dużo tych zaległości nie będzie.
a co do MPO, cieszę się, że nie tylko ja mam takie zdanie-Sikacja-piona! :)

10.02.2009, 20:52 :: 79.191.53.133
hedonism
ciao ciao ciao
wrocilem i zaczynam nadrabiac zaleglosci z Twojego bloooo

08.02.2009, 21:15 :: 89.171.67.2
sikacja
co racja, to racja. ja przez 2 przebrnelam...