fora ze dwora!
stworzyłam potwora!
ten potwór to koka.
uciekaj w podskokach!

z informacji multi kulti:

WIELKIE DZIĘKI dla Maćka Żakowskiego za promo wielkiej szkody.  i w ogóle. Maćku, jesteś nieoceniony! :)

w najbliższym czasie Komiksowa Warszawa. jak nazwa może wskazywać będzie dokładnie tak jak wskazuje - warszawsko i komiksowo. zapraszam serdecznie, tym mocniej, że z okazji tego wydarzenia został wydany Komiksowy Przewodnik po Warszawie, który to koniecznie trzeba mieć i to za free! (po skromności dodam, że mam w nim swój mikro debiutowy udział :)

w także najbliższym czasie odbędą się hożarty. program ponoć wkrótce zawiśnie na stronce.
w równie najbliższym czasie wydarzy się Yard Sale vol.3. proponuję się sklonować, żeby być absolutnie wszędzie.
i weźcie kogoś ze sobą, bo głupio tak samemu. no!

przez ostatnie 3 dni zjadłam: Ingloriousów Basterdsów, Julie&Julia, 10 odcinków przemistrza i arcykozaka wszech czasów - Modern Family (zwróćcie uwagę na średnią ocen na IMDb!).
mimo, że J&J okazało się być produkcją powyżej moich oczekiwań (i to znacznie nawet) to moderna familia kompletnie przyćmiła jej spożywczo-kulinarne uroki...
musicie to obejrzeć!
a macie szansę, bo (pewien Krytyk Filmowy zdradził mi, że) od 3-go maja będzie można delektować się serią na HBO Comedy!

(podziękowanie dla Dilera za dostarczenie 10 porcji tego jakże gorącego i zabawnego towaru).

a teraz (cytując Manny'ego z Modern Fam.) idę na kawę, gdyż "it's my culture, I'm Colombian"
Name:

Komentarze:

15.09.2012, 05:17 :: 173.192.79.55
znqEaINQn
Dobra gadka. W jedności siła, ale ta jedność u nas ma wiele twarzy. To może się udać Przydało by się małe poosumdwanie/przegląd dokąd zmierzamy, co się udało, co nie czyli na przykład za 3-4 miesiące mała audycja. Nie chce być fatalistą, marudnikiem, ale jak Red. Naczelny wspomniał, bawie się w podcasting prawie 6 lat, widziałem już wiele i absolutnie wszystkie* projekty ktf3re przez ten czas się pojawiły, zgasły tak nagle, jak się pojawiły. Dobre chęci nie wystarczą. Na arenie wystartował ostatnio projekt Pihonta czas pokaże czy to kolejny słomiany zapał *gwiazdka: napisałem absolutnie wszystkie, bo i strona podcastofonu z grubsza umarła, zero ruchu, zero jakiś aktualnych, często odświeżanych newsf3w (audycja, przegląd to co innego). Strona Katalogu podkastow też jest jakby asertywna, bo tak koniec końcf3w jest robotem beznamiętne pokazującym tylko posty. I Wspomniany przez Red. Naczelnego serwis Podkasty.pl nikogo nie interesuje, i obrasta kurzem Szkoda. Zatem jestem tutaj, bo widze potencjał w ludziach, ktf3rzy naprawdę chcą coś robić. I obym się mylił, że moje wyrażenie absolutnie wszystkie serwisy było chybione powiedzmy za te pf3ł roku Wiem, wiem, powiecie że marudzę, ale na szczeście mamy Twarzo książke i blipy, G Plusy i takie tam rzeczy, więc po co nam serwisy dedykowane, blogi i v-blogi